Pravděpodobně rakouský malíř 2. poloviny 19. století
Krajina s jezerem, nesignováno, olej/papír fixovaný na plátně, 28 x 40 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |